, ,

Tylko kilka sekund dzieli Cię od pięknych rzęs dzięki LashVolution! - Początek

10.6.17

Niedawno otrzymałam serum pobudzające wzrost rzęs marki LashVolution. Jak wiadomo obecnie tego typu kosmetyki stały się bardzo popularne na rynku. Kobiety przepychają się, wyrywając sobie z rąk, by tylko zdobyć tą jedną sztukę dla siebie. Preparat jest idealnym środkiem dla osób, które mają zniszczone, krótkie i słabe rzęsy, a dążą do efektu glamour. Producent gwarantuje wysoką skuteczność, która stymuluje i przyśpiesza wzrost rzęs oraz zwiększa ich objętość i gęstość.


Kosmetyk dotarł do mnie w białym estetycznym pudełeczku, który był zaklejony niebieską tasiemką z napisem LashVolution. W środku skrywał niespodziankę, zachęcając do rozpakowania i zobaczenia co jest w środku. W środku znajdowało się opakowanie zawierające nasze serum, na którym możemy odnaleźć dane, skład oraz wytyczne opisujące otrzymany produkt. Dodatkowym bonusem jest miarka, dzięki którem możemy kontrolować długość swoich rzęs.


Badania wykazały, że LashVolution to:
  • 87% dłuższe rzęsy
  • 80% gęstsze rzęsy
  • podkręcenie i przyciemnienie
  • ogólną poprawę kondycji rzęs


Dodatkowo warto zaznaczyć, że stosowanie serum polecane jest nawet w najtrudniejszych przypadkach takich jak utrata rzęs. Nie ma przeciwskazań użytku przy farbowaniu rzęs henną, noszeniu soczewek, a nawet przedłużanych rzęsach. Nie powinno stosować się preparatu podczas ciąży i karmienia piersią. Odżywka nie powoduje podrażnień, zaczerwienia okolic oczu ani pieczenia. Jej pojemność to 3 ml.


Stosowanie:
W celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów, odżywkę LashVolution należy stosować codziennie wieczorem. Nakładając za pomocą aplikatora na oczyszczoną skórę powieki - u nasady górnych rzęs. Pełna kuracja powinna trwać przez 8 do 12 tygodni - wtedy właśnie można osiągnąć najlepsze wyniki. Pierwsze efekty możemy zobaczyć już po 14 dniach stosowania, a więc... testujemy! 


Kurację rozpoczęłam tydzień temu. Przedstawiam długość moich rzęs na początku kuracji i czekam z niecierpliwością na efekty! :)

mogą Ci się także spodobać..

1 komentarze

Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej kopiowanie zdjęć mojego autorstwa jest niezgodne z prawem. Zamieszczane przeze mnie zdjęcia są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie - przetwarzanie.
Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170

Obserwatorzy