Nicole Cosmetics EDP 165

21.8.15

Witam Serdecznie! :)
Przychodzę dziś do Was z prezentacją perfum od Nicole Cosmetics. Zapach, który opisuję jest to zapach numer 165, odpowiednik popularnego Si od Giorgio Armani. Generalnie nie jestem jakąś wielką zwolenniczką odpowiedników jakiejkolwiek firmy, nie mam jeszcze tej ulubionej, dlatego testuję. Natomiast odpowiedniki pomagają znaleźć Nam zapach, który będzie dla Nas idealny, wyjątkowy, przy którym poczujemy się piękni. Wiadomo zawsze będą ludzie, którzy wolą kupować ciągle jeden i ten sam zapach... tyle, że z czasem dana osoba pachnie ciągle tak samo, to się nudzi. Firma Nicole Cosmetics zrobiła naprawę godny polecenia produkt. Przypomina oryginał! Byłam bardzo mile zaskoczona. :) 
Ofertę zapachów znajdziecie na: Nicole Cosmetics.
Cena oryginału to ok. 200zł / 30ml.
Cena odpowiednika to ok. 25zł/ 30ml.


Rodzina zapachowa: ZMYSŁOWE - damskie
Piramida zapachu:
Nicole 165: wanilia, czarna porzeczka, paczula, frezja, róża majowa, nuty drzewne 
- Nuty Głowy: liść czarnej porzeczki
- Nuty Serca: frezja i róża majowa
- Nuta podstawowa: wanilia, paczula i nuty drzewne

Brakuje jednak ambroksanu w nucie podstawowej jak jest w oryginale.


Eau de Parfum firmy Nicole o zapachu Si od Giorgio Armani - uosabia kobietę inteligentną, charyzmatyczną i wyrafinowaną. Nic co z nią związane nie jest jednoznaczne… Jej siła i delikatność, jej niezaprzeczalnie elegancka zmysłowość, jej pragnienie do życia w wolności czynią kobietę wyjątkową. Reprezentuje ona spokojną siłę kobiecości i odwagę, odwagę do powiedzenia Sì swoim wyborom. 


Komentarz:
Bardzo dobrze się utrzymuje. Dominuję piękny zapach wanilii. Jest to EDP, więc zapach jest bardziej intensywny niż zwykły dezodorant. Na skórze czuć go ok. 4-5 H, natomiast na ubraniu zapach jest wyczuwalny nawet następnego dnia. Należy zdecydowanie do eleganckich, zmysłowych i mocnych. Idealny dla szykownych kobiet. Dobry do pracy, szkoły oraz na co dzień. Nie należy do lekkich, świeżych zpachów. Buteleczka jest wykonana z mrożonego szkła, jest mała dzięki czemu mieści się spokojnie do torebki. :) Odpowiednik zbliżony do oryginału. Polecam! :)


Podsumowując:

Produkt nr.165:
+ EDP
+ długo się utrzymuje
+ intensywny 
+ elegancki
+ zmysłowy
+ mocny
+ ciężki
+ ładna buteleczka
+ dominuje zapach wanilii
+ zbliżony do oryginału

- brak

Ocena: 5/5


Nicole Cosmetics:
Szeroka gama damskich i męskich zapachów cieszy się dużym zainteresowaniem na rynkach Europejskich. Komponenty, z których tworzone są zapachy Nicole, to oryginalne francuskie esencje. Wszystkie produkty przechodzą testy dermatologiczne oraz posiadają wszelkie niezbędne zezwolenia i certyfikaty, w tym IFRA, międzynarodowy gwarant jakości. mogą Ci się także spodobać..

0 komentarze

Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej kopiowanie zdjęć mojego autorstwa jest niezgodne z prawem. Zamieszczane przeze mnie zdjęcia są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie - przetwarzanie.
Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170

Obserwatorzy